От столичния район "Средец" се похвалиха във Фейсбук с нова придобивка. Нови тенис маси бяха монтирани в двора на в 12 СУ "Иван Асен II" и в Княжеска градина - с финансиране от Столична община.

"Надяваме се да бъдат ползвани по предназначение, когато се оправи времето", написаха от районната администрация и публикуваха снимки в социалната мрежа.