От столичния район "Средец" се похвалиха във Фейсбук с нова придобивка. Нови тенис маси бяха монтирани в двора на в 12 СУ "Иван Асен II" и в Княжеска градина - с финансиране от Столична община.
"Надяваме се да бъдат ползвани по предназначение, когато се оправи времето", написаха от районната администрация и публикуваха снимки в социалната мрежа.
Зареждане ...


19:57 / 09.03.2022
409




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.