Поредната огромна тапа се е образувала по АМ "Тракия" в посока гр. Пловдив. Граждани сигнализират за задръстване в района на 13-ти километър.
"АМ "Тракия", 13 км в посока от София към Пловдив в момента. Имам чувството, че умишлено ремонтите на ремонтите на тази магистралата се започват в началото на летния сезон ей така само, за да изнервяме пътуващите", пише жена във Фейсбук, видя Sofia24.bg.
От снимката става ясно, че някои дори се опитват да хитруват, като карат в аварийната лента.
Зареждане ...


13:31 / 20.06.2022
523







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.