Верижна катастрофа с четири автомобила е станала на бул."Цариградско шосе" в София, научи Sofia24.bg. Към момента няма данни за пострадали хора. Във Фейсбук бяха публикувани снимки от инцидента до "Полиграфическия комбинат Димитър Благоев". В района на катастрофата се е образувало огромно задръстване.

Ето част от коментарите на потребителите в социалните мрежи:

- От спазване на дистанция ще да е.

- Малоумници некадърни.

- Бааа... няма БМВ.

- Невъзможно!

- Още четирима ползватели на градския транспорт!

- Бакшишът е набил спирачка

- Дори и да е така при добра дистанция няма да стане това

- Задръстването в момента е до след кръговото и се задават още коли...

- И поне двама участници от телефонната палата спазващи дистанция.