Сериозно ПТП бе регистрирано в центъра на столицата. Верижна  катастрофа с участието на три автомобила и микробус. Инцидентът стана на булевард "Акад. И. Е. Гешов" в посока "Красна поляна" и бул. "К. Величков". 

Друг инцидент стана близо до комплекс "Камбаните", където автомобил се заби в дърво.

"Не е черен лед, днес асфалта е отвратителен от всичката гняс по него. Не знам колко пъти ми се включва тракшъна на много невероятни места"

"Леда е в главата, там всичко е замръзнало...Сигурен съм, че телефона му е по-скъп от колата"

"Точно с тая кола не е много трудно да имаш по-скъп телефон"  

"Ехее за гъби ли тръгна"  

"Абе това е бял голф, а не черен лед!"  

"Бъркате не измит и тинясал път с лед, но ефектът е същия"

"Не е лед"

"Солта, която хвърлят е бъркана с кал и калта остава и от влагата става лигаво

"С гуми без грайфер на кокал е така"

"Нелепо но на всеки се случва, дано няма пострадали"  

Черен лед е просто филм, който се получава от всичката гняс на асфалта при температури около 0-4 градуса, наричат го черен лед понеже е невидим за шофьора, за разлика от истинския лед"

"Еее, жалко за лъскавия голф!"

Точно такива ги дебна в обявите, амъ мямам късмет!