Видеорегистратор засне как шофьор се разминава на сантиметри от тежка катастрофа в София по-рано днес, научи Sofia24.bg. На кадрите се вижда как лек автомобил тръгва на зелено, но пътят му бива пресечен на сантиметри от джип.
"Браво на жената, че се огледа, въпреки, че си е тръгнала на зелено. Има твърде много малоумници, ама смея да твърдя, че поне 50% от катастрофите могат да бъдат избегнати ако винаги си нащрек, дори и пунктуално да спазваш ЗДП", пише софиянец под видеото.
Сцената се е разиграла на кръстовището между ул. "Йерусалим" и бул. "Цариградско шосе" в София.
"Събота и неделя излизат най-големите некадърници...", възмущава се друг потребител на Фейсбук.
Зареждане ...


17:30 / 26.02.2022
1133






Svinsko
на 26.02.2022 г.
То да беше само джипа на червено!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.