Жители на квартал "Дианабад" сигнализираха за проблем, който ги тормози вече една седмица. Ето какво написаха те във Фейсбук:

"Д-р Делян Георгиев, кмете, има ли разрешение за затварянето на ул. "Св. Пимен Зографски" и ако има такова защо няма коригиране на организацията на движението по еднопосочните улици, за да може живеещите на тази улица спокойно да се прибират с колите си без да трябва да нарушават знаците? Така е вече от няколко дни и нищо не се прави по въпроса"

Кмет на район "Изгрев" е Делян Георгиев от БСП.