Децата на район "Искър" вече са готови за Коледа. Възпитаниците и учителите от 36 ДГ "Пеперуда" са създали празнично настроение в двора на детската градина като са я украсили за предстоящите празници с много въображение. Това е доказателство, че децата са били много послушни през цялата година, а Дядо Коледа никога не подминава послушните деца.
"Весело посрещане на празниците и много, много подаръци!", написаха от районната администрация във Фейсбук, а пожеланието бе отправено към децата от 36 ДГ "Пеперуда".
Зареждане ...


17:19 / 06.12.2021
792






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.