Автомобил предизвика катастрофа с полицаи в центъра на София ранния следобед.
Последиците от инцидента, до който се стигна след като водач на автомобил не се е подчинил на стоп палката на униформените, завърши с двама задържани и двама, откарани за преглед, потвърдиха за Sofia24.bg от Столична дирекция на вътрешните работи.
И така става ясно, че в колата "беглец" е имало четирима, а не трима, каквато беше по-рано дадената ни информация.
Зареждане ...


17:21 / 17.03.2022
695






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.