В столичния квартал "Илинден" на улица "Секула детенце" има изоставен камион, който заема паркомясто, научи Sofia24.bg.

Камионът “Шкода - Мадара" е паркиран тук и не е в движение. 

"Интересното е, че лепенката за застраховката му е валидна до март месец, но преглед явно никога не е минавал през последните години. Аз мисля, че не е редно камиони да се паркират на тези места и още по-малко да седят с години паркирани.

Точно заема 3 паркоместа за леки автомобили", казва господин , който живее в квартал "Илинден".

В столичния квартал "Мусагеница" има каравана, която също е оставена на това място от много години. 

"До трафопост зад блок 84. Не е помръдвала от десетки години, без регистрационен номер. Подадох сигнал в общината още 2020 година, но ми отговориха, че караваните не представляват МПС и не подлежат на процедура по чл. 46 от наредбата за НУОПОЧТСО, т.е. за премахване на излезли от употреба МПС", разказва млада дама от квартала.