Волни коне се разхождат по оживен столичен булевард. Видеото е изпратено от зрител на Нова телевизия, който шофирал в посока към летище София. Породистите жребци и кобили потропвали с копита на сантиметри от преминаващите автомобили по бул. "Христофор Колумб".
Част от очевидците изпаднали в умиление при вида на стадото, други били възмутени от ситуацията, допълва авторът на видеото.
Кой е отговорен за това животни да се разхождат между колите и има ли как да бъде спряно подобно нещо - гледайте във видеото.
Зареждане ...


11:15 / 06.07.2022
578







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.