Втори ден продължава поклонението на вярващите пред мощите на светите братя Кирил и Методий в столицата. Вратите на катедралния храм "Света Неделя" останаха отворени през цялата нощ, заради огромната опашка от хора, които искат да отдадат почит на реликвата. 

Мощите пристигат за първи път у нас. Припомняме, че в понеделник те бяха пренесени с литийно шествие до църквата "Света Неделя". Поклонението ще продължи до утре на обяд.