Втори ден продължава поклонението на вярващите пред мощите на светите братя Кирил и Методий в столицата. Вратите на катедралния храм "Света Неделя" останаха отворени през цялата нощ, заради огромната опашка от хора, които искат да отдадат почит на реликвата.
Мощите пристигат за първи път у нас. Припомняме, че в понеделник те бяха пренесени с литийно шествие до църквата "Света Неделя". Поклонението ще продължи до утре на обяд.
Зареждане ...


14:23 / 24.05.2022
734







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.