В четвъртък отново се очаква да се проведе протест на мястото на катастрофата, при която загинаха две млади жени - на 22 и 26 години в София.
В сряда граждани положиха цветя и застанаха на колене, за да почетат паметта на жертвите. Инцидентът стана в района на бул. "Черни връх“, при метростанция "Европейски съюз“.
Зареждане ...


11:49 / 07.07.2022
859







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.