От 11.30 до 12.30 часа на 6-ти септември се забранява влизането на пътни превозни средства по ул. "Леге" между бул. "Цар Освободител" и ул. "Съборна", съобщават от пресцентъра на Столична община.
Столична дирекция на вътрешните работи осигурява охрана и постове за контрол и регулиране на движението.
Зареждане ...


09:30 / 04.09.2022
705





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.