На 26 и 27 март (събота и неделя) се въвежда временна организация на движението по бул. "Македония" в София, съобщиха от пресцентъра на Столичната община.
Забранява се влизането на пътни превозни средства по двете локални платна - по северното, в участъка от бул. "Христо Ботев" до Руски паметник; и по южното - в участъка от бул. "Христо Ботев" до ул. "20 април".
На кръстовището на бул. "Христо Ботев" и бул. "Македония" движението ще се извършва двупосочно в южното пътно платно, уточняват от общината.
Зареждане ...


20:16 / 25.03.2022
639




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.