Инспектори участваха в експертна комисия, която в рамките на два дни постави 40 стикер-предписания за доброволно преместване на 40 ИУМПС в район "Илинден", съобщиха от Столичния инспекторат. За два дни стикирането обхвана ул. "Петрич“, ул. "Варна“ , "Пловдив“, ул. "Зайчар“ и др. в ж.к. Света Троица и общински терени в ж.к. Гевгелийски.
Получавайки този стикер, собствениците на излезлите от употреба коли трябва да ги преместят от общинските терени след гратисния 3 месечен срок, след което предстои принудителното им премахване. От началото на месеца до днес, общо в район "Илинден“, са стикирани 86 броя стари возила.
Зареждане ...


16:08 / 16.04.2022
1009




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.