Мощна буря се разрази в столицата около 18.00 часа тази вечер. Буквално за минути улиците се превърнаха в реки.
Читател на Sofia24.bg изпрати снимки от бул. "Александър Стамболийски", в района на НОИ.
От кадрите е видно, че водата стига почти да коленете на пешеходците. Това е една от равните части на града. Положението в най-ниската част- Сточна гара е доста по-сериозно.
Четири екипа на Столична община работят по сигнали, подадени от хората след бурята.
Както по-рано ви съобщихме, мълния уби трима в центъра на столицата, на ул. "Пиротска". Един човеке блоница.
Зареждане ...


19:30 / 27.09.2022
900





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.