Двама души са задържани в София с наркотици. Те са на 24 и 29 години и са криминално проявени. В рамките на разследването са проверени два адреса. Иззети са общо 60 килограма марихуана, 1,3 килограма хашиш, 300-400 грама кокаин, около 100 амфетамин, 50 грама метамфетамин и 50 хапчета екстази, съобщи БНТ.
Намерена и иззета е общата сума от около 100 000 лева. По случая е образувано досъдебно проиводство.
Зареждане ...


10:07 / 01.04.2022
534






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.