Двама души са задържани в София с наркотици. Те са на 24 и 29 години и са криминално проявени. В рамките на разследването са проверени два адреса. Иззети са общо 60 килограма марихуана, 1,3 килограма хашиш, 300-400 грама кокаин, около 100 амфетамин, 50 грама метамфетамин и 50 хапчета екстази, съобщи БНТ. 

Намерена и иззета е общата сума от около 100 000 лева. По случая е образувано досъдебно проиводство.