Прокуратурата привлече към наказателна отговорност двама мъже - на 41 и 51 години, причинили телесна повреда на мъж в столицата, съобщиха от обвинението.
На 18 юли, на бул. “Сливница" обвиняемите са му нанесли множество удари с юмруци и с метален капак от кофа за боклук в главата на мъжа.
Вследствие на ударите му причинили средна телесна повреда - травма на главата, счупване на долната челюст и на носните кости.
Пострадалият е заявил, че до конфликта се стигнало, след като им е направил забележка.
По случая се води разследване. Двамата са осъждани ефективно за тежки умишлени престъпления.
Предвид възможността да се укрият те са задържани за срок до 72 часа.
Зареждане ...


11:29 / 20.07.2022
608







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.