20-годишен неправоспособен мъж е арестуван в центъра на столицата.

Шофьорът, който е българин, не се подчинил на стоп палка при "Враня" и колата е била спряна на "Орлов мост", научи NOVA.

Вътре е имало 9 афганистанци. Те са отведени към отдел "Миграция".