Гори хотел "Централ“ в центъра на София на бул. "Христо Ботев“.
Пред сградата има няколко линейки и много пожарни.
Кръстовището на булевардите "Христо Ботев“ и "Тодор Александров“ е спряно, съобщава bTV.
Пламъците излизат от втория или третия етаж на хотела.
Няма жертви и пострадали, съобщиха от МВР. Сигналът е подаден в 6:20 ч.
Зареждане ...


07:29 / 17.09.2022
563







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.