Започна полагането на настилките на новите алеи в най-голямото междублоково пространство в ж.к."Дианабад" между бл.43-44, бл.45-46, бл.53 и бл.54. Това съобщи районният кмет д-р Делян Георгиев в личния си профил във Фейсбук. Ето какво оке добави той: "В този гъсто населен участък на район “Изгрев", хората от години газеха кал напът към магазините, 105 СУ “Атанас Далчев", 49 детска градина “Радост", 34 детска градина “Брезичка" и домовете си.

През 2020 година в междублоковото пространство изградихме чисто ново парково, лед осветление и два големи, свободни общински паркинги. Предстои ремонт и подмяна на детските съоръжения и пейките на площадката, както и изграждане на чешма с питейна вода. По този начин ще получим един завършен, вътрешен парков обект, който да радва хората.

Вярвам, че заедно и с общи усилия, можем да направим “Изгрев" едно по-добро място за живот. Нужни са ни само желание, план, последователност и обич към нашия прекрасен район".