Точно в 16.00 часа хора се сбраха пред паметника на Съветската армия в София. Протестът беше организиран в социалните мрежи, а искането е премахването на монумента от Княжевската градина. Дори обилният снеговалеж в столицата не спря противниците на идеята за махането на паметника.
Апелът на организаторите беше протестиращите да дойдат "въоръжени" със спрейове и боя.
Първите възгласи, които се чуха бяха "Окупатори вън"!
В първите минути от недоволството, не се забелязват набези над паметника, съобщава репортер на Sofia24.bg.
Очаквайте подробности!
Зареждане ...


16:51 / 27.02.2022
1170






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.