Автобус на градския транспорт се запали в столицата рано тази сутрин, съобщиха за Sofia24.bg от пресцентъра на МВР.
"Сигналът за инцидента е подаден в ранната сутрин, около 5.30 часа, на бул. "Копенхаген" в ж.к. "Дружба-2". Става въпрос за техническа неизправност. Няма пострадали хора, но автобусът е изгорял до основи. Пожарът вече е потушен".
Зареждане ...


09:43 / 09.12.2022
592





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.