В столичния квартал "Факултета" има една улица, която много често попада в групите във Фейсбук. Улица "Лайбниц" е зарината с боклуци. В район "Красна поляна" много често Столичен инспекторат организира разчистване на камарите от нерегламентирани отпадъци на тази улица.
Столичанин публикува снимки в групата "Безумията в София". Фотосите показват състоянието на тази улица в момента.
"С благодарности към г-н Христовски за положените усилия и вземането под внимание за решаването на този огромен проблем. За съжаление нещата си вървят по видимо непроменен начин. След молбите изпратени до "Столична община" и "Столичен инспекторат", за предприемане на съответните мерки резултатът е видим...
Не знам вече за коя година, ръководството на "Община Красна поляна" не желае да си мръдне и пръста, за да постави контейнери за смет и сметоизвозването им. Запушени фекални канали, мишки, плъхове, памперси и какво ли не се въргалят в калта, повтарям калта /защото няма кой да положи 5 кубика асфалт/ по нещото наречено пътека, по която се предполага, че минават ученици и хора ходещи на работа. За съжаление има и къщи засегнати и на съседната улица "Несебър".
На снимките се вижда пожарна, която идва за втори път тази седмица да гаси бунището", пише мъж във Фейсбук.
Зареждане ...


10:56 / 14.01.2022
631




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.