Заради почистване на дъждоприемните шахти по бул. "Пейо К. Яворов“ – надлез над бул. "Стоян Михайловски“ се налага временна организация на движението, съобщиха от Столична община. На 7 август, от 08:00 до 16:00 часа се забранява влизането на пътни превозни средства по транспортния надлез на бул. "Пейо К. Яворов“ над бул. "Стоян Михайловски“.

Работата ще се контролира от инспектори на терен.