Прокуратурта внесе обвинителен акт в съда срещу 25-годишна жена, шофирала след употреба на наркотични вещества.
На 17 май 2021 година по столичната улица "Златен рог", обвиняемата управлявала лека кола, когато била спряна за полицейска проверка по време на която дамата се държала неестествено.
На обвиняемата е направен тест за наркотични вещества в лаборатория. Резултатите са показали, че жената е шофирала колата след употреба на кокаин.
Зареждане ...


12:28 / 08.02.2022
303




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.