Жена се оплака в социалната мрежа от месо, което е закупила за Великден, научи Sofia24.bg.
"Това месо е продадено за агнешки бут. Добре опаковано, закупено от магазин "Рибките" на Слатинския пазар в София", разказва потърпевшата.
"Когато го разопаковах беше синкав и вече лепнеше. Върнах го и без проблем ми върнаха парите. Явно не съм първата, която връща", уточнява жената.
Зареждане ...


14:03 / 21.04.2022
626







g1951
на 22.04.2022 г.
Къде е БАХ, КОНТРОЛ ЗА ПРЕД ТЕЛЕВИЗИЯТА. НЯМА КОНТРОЛ, НЯМА СЪЗНАНИЕ ИМА ПЕЧАЛБА.
ipb
на 21.04.2022 г.
Където мине. Ще го дадат на следващия.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.