Зверски удар е станал на пешеходния светофар на Околовръстното на София при с. Казичене. За това сигнализират потребители на Фейсбук, научи Sofia24.bg. Инцидентът е станал между два автомобила, като "Пежото" буквално е направило "Голфа" на хармоника.
"До кога ще има там светофар.... пълен абсурд...дано хората са добре", коментира потребител на социалната мрежа.
"Там повечето карат с 80+, не е чудно", информира друг столичанин.
"Не мисля, че имаше ранени.. всички стояха около колите", увери авторът на публикацията.
Зареждане ...


10:18 / 31.01.2022
768





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.