Жестока катастрофа на кръстовището на ул. "Александър С. Пушкин"  и Околовръстното на София, има загинал, научи Sofia24.bg.

Инцидентът е брутален, съобщават очевидци в социалната мрежа Фейсбук.

Свидетели коментират: Точно до автобусната спирка в посока "Младост". Човекът е в лявата лента на това платно - покрит.

Мястото на катастрофата други го определят, като "игри на съдбата": Левият завой там от "Пушкин" по Оковръстното си е игри на съдбата...

"Минах от там, човека лежеше в локва кръв..", коментира трети.

"Картинката беше покъртителна", възмутиха се други хора.

Не е ясно каква е причината за инцидента.