"Топлофикация" София ЕАД уведомява, че поради авария на топлопровод в ж.к. "Свобода" до бл.18 е необходимо да бъдат извършени строително-ремонтни работи за отстраняването й.
Строително-ремонтните работи ще започнат на 18.01.2022 г. и ще продължат до 11.02.2022 г.
Възстановителните дейности ще се извършват за сметка на "Топлофикация" ЕАД
Повече подробности клиентите могат да получат от сайта на дружеството – www.toplo.bg и Фейсбук - Топлофикация София ЕАД , както и на информационния телефон в Кол центъра на компанията – 0 700 11 111.
Зареждане ...


10:02 / 19.01.2022
446




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.