Движението в София по бул. "Тодор Александров" посока от квартал "Люлин" към центъра е изключително тежко, сигнализират граждани във Фейсбук. 

Ремонт на релсов път на кръстовището с бул. "Христо Ботев" възпрепятства шофьорите.

Движението се осъществява, като се допуска само по един автомобил в лявата лента.

Ето как ремонтът на релсовия път се превърна в обект на дискусия "за" и "против" трамвая на това място:

- Това кръстовище няма да го оправят никогаж… само като ги гледам на фотоса как са се събрали и ми е ясно, че отново ще е като бордюр там?

- Правят ги за кой път пореден?

- Понеделник сутрин е най-удобното врем за такива планирани ремонти!!

- Крайно време беше с тия релси там

- Най-добре ще бъде,ако изобщо ги премахнат!

- Да премахнат трамвая? Защо? Екологично чисто ПС е.

- Няма нужда от никакви трамваи... Тролеите са по лесни за поддръжка ,зареждат се ,не надробяват настилката навсякъде...

- Тези каруци докога?