По повод 3 март достъпът до Зоологическа градина - София ще е безплатен за всички посетители. Зоопаркът ще е отворен от 8:30 до 16:30 ч., като престоят в зоопарка е разрешен до 17ч.
Поради извънредната епидемична обстановка залите "Големи котки, терариум и аквариум", "Гиганти" и "Примати" 1, 2, и 3 са временно затворени, съобщиха от зоопарка.
Посетителите могат да се разхождат по алеите и покрай загражденията, които са на открито, и да наблюдават животните във външните им заграждения.
Зареждане ...


12:56 / 03.03.2022
453




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.