Катастрофа стана в столицата на булевард "Гоце Делчев" и улица "Костенски водопад", научи Sofia24.bg. В следобедните часове, два автомобила се удариха, но няма пострадали хора. Много столичани публикуваха снимки от мястото на инцидента в социалните мрежи.

Ето част от по-любопитните коментари: 

- Да не завали малко и се изпотрепаха.

- Защо? Да не би да казваш, че при различни атмосферни условия се кара по различен начин??? Как така?

- Не знам, не разбирам аз, шофьорите си знаят.

- Много некадърен народ по тези улици.

- Красота, пълно е с идиоти.

- Снощи имаше катастрофа на следващия светофар, на Т-образното кръстовището.

- Това с няма и 40 км/ч е станало.

- Тука някой сладур е бил креативен.

- Не разбирам как може да има хора на които им е смешно.