От днес е в сила "Зона 30" в центъра на столицата
От днес е в сила ново ограничение на скоростта на автомобилите в част от центъра на София. То е до 30 км/ч. и важи за улиците между булевардите "Пенчо Славейков", "Прага", "Скобелев" и "Витоша". Припомняме, че това е началото на кампанията на Столична община за намаляване на скоростта в централната част и насърчаване н...