Договорът за скъпия превоз във ВМЗ-Сопот вече е в прокуратурата
Ръководството на ВМЗ внесе в Прокуратурата сигнал за договор, който всеки месец ощетява завода. Договорът е за превоз на работници на ВМЗ и е сключен по времето, когато служебният министър на икономиката и индустрията Никола Стоянов е председател на Съвета на директорите на ВМЗ "ЕАД“. Екипът, който пое управлението на ...