Камери са заснели жената, обвинена, че е оставила детето си мъртво в контейнер
Продължава разследването за изхвърленото бебе в контейнер за боклук. Труп на новородено беше открито в Димитровград. По случая е задържана 21-годишната майка на детето, която заяви пред разследващите, че го е изхвърлила, защото се родило мъртво. Охранителни камери в района са заснели действията й."Сменях се с колегата ...