Дрогираният джигит от опасната гонка в Морската градина на Бургас вече е на свобода!
Шуменецът Фехти Фикри, който си спретна опасна гонка с полицията в Морската градина на Бургас, вече е извън ареста. Това е решил Районен съд – Бургас на заседание, проведено вчера, научи Burgas24.bg. 29-годишният джигит е признал вината си и е сключил споразумение с прокуратурата. Съдът е определил наказание "Лишаване ...