Побойниците от Автото са изключени от училището!
Момчетата, които пребиха свой съученик в Професионалната гимназия по строителство и автотранспорт "Гоце Делчев" в Пловдив, са изключени от учебното заведение. Това съобщи за Sofia24.bg Бойка Борисова, директор на училището. Това се случва след жестокия побой, който се разигра в голямото междучасие между ученици в Пловд...