Посочиха основните фактори за напускането на полицаи
Лошото заплащане, слабата кадрова политика и лошите материални условия са трите най-големи проблема в МВР. Това е станало ясно от направени анкети измежду 1633 служители през 2021 г. Данните бяха изнесени по време на форум в Пловдив, организиран от Синдикалната федерация на служителите в МВР (СФСМВР), предаде репортер ...