Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Над 320 фигуристи от 22 държави ще участват на международния турнир по фигурно пързаляне "София Трофи". Състезанията започват на 30 януари и ще продължат до 4 февруари 2024 година в столичния Зимен дворец, като обхващат всички възрастови групи и са част от веригата European Criterium. В нея влизат 5 турнира, като софий...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 25
18:13 ч., 22.03.2024 г.
Българските състезатели записаха феноменално представяне на Световното първенство по сноуборд за юноши и девойки, което се провежда в австрийски... цялата новина

09:33 ч., 23.12.2023 г.
Българският скиор Алберт Попов направи ново страхотно класиране в Световната купа по ски-алпийски дисциплини.

Най-д... цялата новина

17:57 ч., 18.11.2023 г.
Алберт Попов записа впечатляващо 10-о място на старта си на новия сезон в ски-алпийски дисциплини.

Най-добрият бълг... цялата новина

19:21 ч., 24.02.2023 г.
Лора Христова, ностелка на сребърен и бронзов медали от Европейското първенство по биатлон за юноши и девойки през тази год... цялата новина

11:10 ч., 17.02.2023 г.
Александра Фейгин пропуска държавното първенство по фигурно пързаляне. Най-добрата ни фигуристка няма да участва заради липсата на условия за по... цялата новина

15:47 ч., 15.02.2023 г.
Благой Тодев спечели сребърен медал в индивидуалния старт на 15 километра на Европейското първенство за младежи по биатлон в Мадона, Латвия, съо... цялата новина

14:35 ч., 01.02.2023 г.
Президентът на Международната федерация по хокей на лед (IIHF) Люк Тардиф обясни невъзможността руският отбор да участва на Световното първенств... цялата новина

14:22 ч., 01.02.2023 г.
Българският олимпийски комитет награди медалистите от зимния Европейски младежки олимпийски фестивал в Италия. На церемонията в столичен хотел п... цялата новина

15:51 ч., 27.01.2023 г.
Младите български лъвчета спечелиха трети медал на продължаващия в Италия олимпийски зимен европейски фестивал. В отборния бордъркрос Андреа Коц... цялата новина

15:14 ч., 27.01.2023 г.
Милена Тодорова се класира девета в спринта на продължаващото в швейцарския зимен център Ленцерхайде европейско първенство по биатлон за мъже и ... цялата новина

16:46 ч., 26.01.2023 г.
Андреа Коцинова завоюва пето място в бордъркроса на Олимпийския младежки европейски фестивал в Италия. Българката спечелели и среброто в отборни... цялата новина

15:55 ч., 27.12.2022 г.
Микаела Шифрин записа  78-ма победа  в кариерата си в Световната купа по ски алпийски дисциплини.

По този начин американката  се добл... цялата новина

16:32 ч., 21.12.2022 г.
На стилно тържество Българска федерация по биатлон отличи най-добрите състезатели през годината. Европейският шампион Владимир Илиев и двукратна... цялата новина

18:56 ч., 15.09.2022 г.
В Залцбург (Австрия) започва 15-ият редовен конгрес на Международния съюз по биатлон (IBU). Лидерите на 60 федерации от цял свят се събират да и... цялата новина

12:16 ч., 16.05.2022 г.
Полякът Адам Колоджиейчик се очаква да бъде старши треньор на българските биатлонисти. Записалият впечатляващи успехи с "дружина полска“ специал... цялата новина

13:31 ч., 27.04.2022 г.
Поради здравословни проблеми олимпийската шампионка Екатерина Дафовска подаде днес оставка като председател на Българска федерация по биатлон. Н... цялата новина

10:00 ч., 04.04.2022 г.
Волейболът се превърна и в зимно шоу у нас. Връх Перелик беше домакин на първия турнир по снежен волейбол в България. Дисциплината е абсолютно н... цялата новина

12:00 ч., 23.03.2022 г.
Едно шесто и две седми места са най-добрите класирания на младите български надежди в зимните спортове след първите два дни на олимпийския европ... цялата новина

15:52 ч., 20.03.2022 г.
Алберт Попов записа най-доброто класиране в кариерата си за Световната купа по ски-алпийски дисциплини с 4-то място в последния слалом за сезона... цялата новина

22:43 ч., 18.03.2022 г.
Станимир Беломъжев спечели световната титла по ски-ориентиране в средната дисциплина. Българинът грабна златото на продължаващото първенството н... цялата новина

09:54 ч., 02.03.2022 г.
Щафета на България на 3 по 6 километра спечели отличието на първенството на планетата по биатлон в Солджър Холоу (САЩ).

Валентина Дим... цялата новина

12:16 ч., 31.01.2022 г.
Започващият тази сряда турнир по фигурно пързаляне "София Трофи“ ще бъде последна проверка за новата българската звезда Александра Фейгин преди ... цялата новина

13:47 ч., 26.01.2022 г.
Станимир Беломъжев спечели сребро на продължаващото край Чепеларе европейско първенство по ски-ориентиране. Българинът се нареди втори на дългат... цялата новина

09:46 ч., 26.01.2022 г.
Най-добрият ни скиор Алберт Попов записа поредното си престижно класиране през този сезон.