За "сладко" отмъщение по някоя от софийските улици, научи Sofia24.bg. Снимките са публикувани в една от известните Фейсбук групи. Дали е за неправилно паркиране или любовно отмъщение, не е ясно, но със сигурност не е приятно да намериш колата си увита във фолио и налепена с цветни листчета. Ето и коментарите на потребители:
"Интересно ми е само на едно от листчетата какво пише";
"Интересна творба, как се казва?";
"Хахаха, така е като любимият не отговаря на обажданията, а милото е накърнено и има още какво да каже".
Зареждане ...


13:41 / 18.03.2022
908






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.