Въоръжен нахлу в българския културен клуб в Охрид "Цар Борис III", открит преди броени дни.
Мъжът, който е македонски гражданин, е нанесъл щети по сградата - счупил табелата и витрините. Крещял "Българи фашисти", съобщи NOVA.
В момента на нападението в клуба били основателите му. На мястото бързо дошли полицаи и спрели нападателя. Не е ясно дали има задържани.
Зареждане ...


15:43 / 12.10.2022
598







Хадес
на 12.10.2022 г.
Що е маке все е ла*но
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.