В столичния район "Изгрев" се провежда масираната акция по стикиране и премахване на излезли от употреба автомобили. В предстоящите седмици ще бъдат репатрирани над 70 изоставени коли и бусове. Това съобщи районният кмет д-р Делян Георгиев в личния си профил във Facebook. 

"Заповедите са изпратени на собствениците на возилата, като се надяваме част от тях сами, доброволно да премахнат собствеността си. Заедно ще направим район “Изгрев" едно по-добро място за живот!", добави още той.