В столичния район "Изгрев" се провежда масираната акция по стикиране и премахване на излезли от употреба автомобили. В предстоящите седмици ще бъдат репатрирани над 70 изоставени коли и бусове. Това съобщи районният кмет д-р Делян Георгиев в личния си профил във Facebook.
"Заповедите са изпратени на собствениците на возилата, като се надяваме част от тях сами, доброволно да премахнат собствеността си. Заедно ще направим район “Изгрев" едно по-добро място за живот!", добави още той.
Зареждане ...


11:23 / 26.10.2022
669




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.