Бившият собственик на Левски Тодор Батков присъства на откриването на паметника на Георги Аспарухов-Гунди. Ето какво каза той за инициативата на феновете пред Цвети Христова за Sofia24.bg: "Много хубава инициатива. Голям ден за привържениците на Левски, които са по-голямата част от български народ. За пореден път доказахме какво е да обичаш Левски".
Батков сподели и какви са най-ярките му спомени от Георги Аспарухов-Гунди, както и какви качества трябва да притежават футболистите на Левски и младите хора у нас: "Младите хора трябва да имат истински примери за подражание. Очевидно политиците днешните не стават. Това са или фигури от историята - големи фигури, или фигури от спорта, какъвто безспорно е Георги Аспарухов".
Вижте прикаченото видео!

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...















18:06 / 01.10.2023
3849












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.