Възмутен столичанин публикува снимка голяма група във Facebook и написа: "Фантастико. Студентски град. Когато жената взима решенията!". На фотографията е показан автомобил, който е паркиран неправилно и е с благоевградска регистрация, видя Sofia24.bg.
Снимката предизвика много коментари в социалната мрежа.
Ето част от тях:
- На празен паркинг и върху четири места да паркираш, все тая. Ама не кара BMW, та се е ограничил човекът.
- Ментален инвалид
- Изцяло ампутиран мозък без възможност за последваща трансплантация.
- Да ти покажа ли софянци как паркират в Банско.
- Аматьорка. Ако беше мръднала още метър напред щеше да е на 4 места.
- Явно за тези, които карат "Тойота" правилата не важат.
Зареждане ...


18:32 / 31.01.2024
559







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.