Инспектори продължават с разяснителната кампания "Аз не паркирам в зелени площи", съобщиха от Столичния инспекторат.
Днес в парк "Борисова градина" те отново припомниха отговорностите на гражданите и забранителните разпоредби относно паркирането в зелените площи, детски и спортни площадки, паркове, градини и други.
От Столичния инспекторат припомнят, че не трябва да се увреждат зелените площи, както и че паркирането има и други последици, които рефлектират върху чистота на пътните платна.
Зареждане ...


13:15 / 26.06.2024
1566




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.