В районите "Надежда" и "Нови Искър" се извършва принудително преместване на излезели от употреба моторни превозни средства, за които собствениците им не са се погрижили в срок.
От Столичния инспекторат съобщиха, че в районите "Витоша" и "Връбница" от днес на стикираните автомобили тече срок от три месеца, в който техните притежатели трябва да ги преместят в частни имоти или предадат за рециклиране.
След премахване на негодните коли се извършва почистване на площта около тях, защото в повечето случай тези автомобили пречат на услугите по сметопочистване и заемат паркоместа.
Зареждане ...


17:12 / 31.01.2025
1421




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.