Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Всички новини за: 29 юни 2022 г. « 28.06.2022 | 30.06.2022 »
21:21 / 29.06.2022
ЦСКА 1948 победи Академия Пандев с 3:1 в контрола, играна в Банско. Октавио Мантека в 10-ата минута беше точен за "червените", а Александър Коле... цялата новина

20:33 / 29.06.2022
Левски победи Локомотив (Сф) с 2:1 в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов". Столичните "железничари" откриха резултата чрез Крас... цялата новина

17:15 / 29.06.2022
ПФК Левски подписа договор с халфа Нейтън Олдър. Контрактът с футболиста е за срок от 3 години. Той ще се състезава първоначално за втория отбор... цялата новина

16:40 / 29.06.2022
Локомотив (София) ще домакинства на стадион "Локомотив" в София, това реши Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз.
... цялата новина

13:38 / 29.06.2022
Ръководството на ЦСКА-София внесе яснота относно селекционната политика на клуба. От "червения" клуб опровергаха появилата се в някои медии инфо... цялата новина

13:01 / 29.06.2022
ЦСКА 1948 осъществи сериозен входящ трансфер. Енрике Рафаел официално подписа договора си с клуба и вече е футболист на "червените". 28-годишнот... цялата новина

12:47 / 29.06.2022
Осем клуба от Първа лига ще настояват за преразглеждане на условията по договора за телевизионните права. Те ще искат увеличение на средствата, ... цялата новина

11:03 / 29.06.2022
Левски ще изиграе четвъртата си контролна среща преди началото на новия сезон. "Сините" ще приемат от 18:00 часа Локомотив (София) на стадион "Г... цялата новина

10:33 / 29.06.2022
ЦСКА-София ще представи отбора за новия сезон във вторник (5 юли), в контролна среща срещу тима на Спортист (Своге), съобщи клубният сайт на "че... цялата новина

09:25 / 29.06.2022
Женският национален отбор на България по волейбол записа чиста победа 3:0 гейма (25:15, 25:13, 25:21) срещу Доминиканска република в първия си м... цялата новина