Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Майсторски гол на Билал Бари донесе победата на Левски над Локо (Сф)
Автор: Цвети Христова 20:33 / 29.06.2022Коментари (0)12881
© Фейсбук
Левски победи Локомотив (Сф) с 2:1 в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов". Столичните "железничари" откриха резултата чрез Красимир Милошев, но Марин Петков изравни в края на първото полувреме. Седем минути преди края на срещата Билал Бари оформи крайния резултат.

В 10-ата минута хората на Станислав Генчев откриха резултата. Красимир Милошев се възползва от груба грешка в "синята" отбрана и с хубав удар прати топката в мрежата.

Левскарите създадоха не малко положения, но успяха да изравнят в края  на първото полувреме. Марин Петков нахлу в наказателното поле и с хубав изстрел с левия крак реализира за 1:1.

През втората част и двамата треньори направиха много смени. Темпото не бе много високо, като играчите най-вероятно бяха затруднени от топлото време в столицата. В 84-ата минута Левски реализира втори гол. Антоан Стоянов центрира в наказателното поле, където Билал Бари много атрактивно с удар от въздуха вкара за 2:1. Хората на Станимир Стоилов ще се изправят срещу Етър на 5 юли в последната си проверка преди началото на първенството.