Зрители на Нова телевизия сигнализираха за опасна дупка на АМ "Тракия". Севдалина Таскова се е разминала на косъм от сериозна катастрофа. Колата на потърпевшата понесла сериозни щети и се е наложило да бъде откарана с "Пътна помощ".

"Прибирайки се към Стара Загора, минах през дупката и гумата ми се пръсна. Спрях на около 400 метра от мястото", разказа Севдалина Таскова.

Тя е категорична, че ще търси правата си и ще претендира за максимално обезщетение.

От АПИ обясниха, че са възложили на пътно-поддържаща фирма да ремонтира участъка, който не е в добро състояние и не е ремонтиран от 1984 г.